Ogłoszenia parafialne 8 maja 2022 r.

Data

08.05.2022 r.

  1. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Uroczystość ta rozpoczyna tzw. "Biały Tydzień". Prosimy, aby dzieci przez najbliższe dni przychodziły codziennie na 17.00 wraz z rodzicami do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszy św. Jedynie w środę dzieci I komunijne zapraszamy do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku na 18.30.
  2. Jutro na 17.30 zapraszamy Odnowę w Duchu św.
  3. W sobotę odbędzie się pielgrzymka młodzieży do Tuchowa. Wyjście spod sanktuarium MB Szkaplerznej na Burku o godz. 8.00. Zapisy u ks. Radosława.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. Podczas tej Mszy św. nastąpi uroczyste poświęcenie i przyjęcie dzieci do Szkaplerza Świętego. Z tej racji zapraszamy do kościoła dzieci kl. IV wraz z rodzicami na próbę, która odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 po Mszy św. w kościele parafialnym.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich ofiarodawców polecamy w soboty podczas nabożeństwa do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 18.30. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele. Niech Bóg wam błogosławi za waszą dobroć serca.