Ogłoszenia parafialne 8 marca 2020 r.

08.03.2020 r.

1. We wtorek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.
  2. W środę jak co tydzień swoje spotkanie o 16.30 ma DSM. Spotkanie w salce dolnego kościoła.
  3. W czwartek zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 dzieci przygotowujące się do I Komuni św. wraz z rodzicami.
  4. W piątek swoje spotkanie i adorację w kościele parafialnym ma Odnowa w Duchu św..
  5. Również w piątek na 18.30 zapraszamy młodzież na spotkanie i przygotowanie tekstów oraz pieśni na Drogę Krzyżową.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00

- oraz o godz. 19.30 dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

- Gorzkie  Żale w każdą niedzielę w kościele parafialnym o godz. 16.30

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących.
  2. Wpólnota Galilea zaprasza do udziału w kursie dla małżeństw w dniach od 20-22 marca 2020 r. Tematem będzie „Odnowienie i pogłębienie jedności małżeńskiej” Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Dziękujemy także za ofiary na opłacenie ogrzewania w obydwu kościołach.
  4. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Ligoria Pietruszewska. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…