Ogłoszenia parafialne 9 lutego 2020 r.

08.02.2020 r.

1. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego. Na godz. 17.30 do kościoła parafialnego zapraszamy chorych i samotnych na Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
  2. W środę zapraszamy na godz. 16.30 do salki w dolnym kościele, wszystkie dziewczęta na spotkanie DSM.
  3. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii św. Podczas Eucharystii będzie poświęcenie modlitewników dla dzieci. Bardzo prosimy, aby na tym spotkaniu nie zabrakło rodziców.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja zakończona Mszą św. o 17.30.

- w sobotę w sanktuarium  o godz. 6.30 Msza św. transmitowana przez diecezjalne radio RDN, a o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

1. Dziękujemy za waszą życzliwość i dzisiejsze ofiary składane z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas sobotniej nowenny do MB Szkaplerznej w Sanktuarium na Burku. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w porządkowaniu i sprzątaniu kościoła parafialnego w ostatnią środę. Bóg zapłać.
  2. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Józef Nowak i Władysław Mazur. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…