Ogłoszenia parafialne 9 maja 2021 r.

08.05.2021 r.

1. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Uroczystość ta rozpoczyna tzw. "Biały Tydzień". Prosimy, aby dzieci przez najbliższe dni przychodziły codziennie wraz z rodzicami do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszy św.
  2. W czwartek o godz. 16. 00 spotkanie formacyjne DSM.
  3. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy Odnowę w Duchu Świętym.
  4. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  5. Od najbliższej niedzieli porządek Mszy św. w naszej parafii jest następujący:

- w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 12.00, 17.30, a

-w sanktuarium o godz. 8.00, 10.30, 18.30 /transmitowana przez internet/.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele.
  2. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Ryszard Pawełek oraz nasz długoletni organista śp. Fryderyk Kucharski, którego pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę o godz. 14.00. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…