Ogłoszenia parafialne i program kolędy 15 stycznia 2023 r.

16.01.2023 r.

1. Dzisiaj o godzinie 18.30 w kościele parafialnym odbędzie się kolejny koncert muzyki organowej. Wystąpią studenci Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie - Anna Rąpała i Karol Płonka. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  3. Informujemy, że Rycerze Kolumba zainicjowali peregrynację wizerunku św. Józefa w naszej diecezji, która potrwa do marca. W naszej parafii będziemy gościć wizerunek św. Józefa w czwartek 19 stycznia. Zapraszamy więc na 17.00 na wspólny różaniec i modlitwy do św. Józefa oraz Mszę św. po której przekażemy obraz do parafii św. Stanisława na ul. Przenną. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła parafialnego.
  4. W sobotę dzień Babci, a w niedzielę dzień Dziadka. Wszystkim składamy serdeczne życzenia oraz otaczamy serdeczną modlitwą. Dobrze, że jesteście.
  5. W sobotę na 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne z przedstawieniem próśb i podziękowań oraz Mszę św.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, także z racji kolędy, aby wesprzeć utrzymanie parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
  7. Program kolędy na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek, 16 stycznia od godziny 16:00 ul. Urwana 6A nr 75 -150
    • Wtorek, 17 stycznia od godziny 16:00 ul. Urwana (domy prywatne)  Gumniska bl. 19
    • Środa, 18 stycznia od godziny 16:00 ul. Gumniska bl. 21,  NMP
    • Czwartek, 19 stycznia od godziny 16:00 ul. Jara, Kosynierów, Tarnowskiego, Lotnicza
    • Piątek, 20 stycznia od godziny 16:00 ul. Wodna i Łazienna
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Genowefa Jarnicka i Józef Lisak. Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…