Okażmy Im naszą polską gościnność

Data

17.07.2016 r.

sdmkrakowW tym tygodniu już we wtorek gościmy w naszej parafii uczestników ŚDM Kraków 2016. W naszej parafii mieszkać będzie 12 osobowa grupa z Kongo (Afryka). Przyjmijmy ich serdecznie i otoczmy ich znaną na całym świecie polską gościnnością – gościnnością Ojczyzny św. Jana Pawła II. Goście od 19 – 25 lipca 2016 r. uczestniczyć będą codziennie w spotkaniach młodych przygotowanych przez organizatorów ŚDM SYNAJ Tarnów. Stołować się będą u nas na plebanii przy Burku. Liczymy na pomoc i zaangażowanie naszej młodzieży oraz wszystkie chętne ręce do pracy w czynieniu polskiej gościnności :).
W piątek 22 lipca o godz. 13.00 będziemy przeżywać wraz z nimi i z młodzieżą z dekanatu Tarnów - Wschód uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Bp. Leszka Leszkiewicza.
W niedzielę 24 lipca wraz z naszymi gośćmi z Afryki będziemy modlić się wspólnie uczestnicząc we Mszy św. o godz. 12:00 w Kościele Parafialnym przy ul. Gumniskiej.
W poniedziałek 25 lipca po śniadaniu, pożegnamy naszych gości z Kongo, którzy udadzą się już bezpośrednio do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym.

Zapraszamy do wspólnoty i podjęcia gościnności w naszej parafii. (kontakt z ks. Arturem tel. 798 829 604).