Śladami Miłosiernego Ojca

20.03.2016 r.

bednarekW Niedzielę Palmową zakończyliśmy tegoroczne Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Prowadził je Kapelan Szpitala św. Łukasza w Tarnowie ks. Bogumił Bednarek. Cztery dni wędrówki śladami Miłosiernego Ojca – jak nawiązał w rozmowie po zakończeniu rekolekcji – ufa, że zaobfituje Bożym błogosławieństwem we wspólnocie zgromadzonej pod szkaplerznym płaszczem Matki Jezusa Chrystusa – Boga Bogatego w Miłosierdzie.
Nie było łatwo – dodał, bo obowiązki kapelana szpitala, tzn. poranny obchód od godz. 4:30 i wezwania do namaszczenia i to po kilka razy w nocy na szpitalny telefon, sprawiały spore zmęczenie, ale dałem radę.
Dziękując za rekolekcyjną posługę słowa i modlitwę, życzymy ks. Bogumiłowi wielu łask i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Szczęść Boże!