Turniej Tenisa Stołowego

09.01.2016 r.

turniejSerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na turniej tenisa stołowego. Turniej zostanie rozegrany w dolnym kościele (ul. Gumniska 24) w systemie singel i debel. Rozpoczęcie w sobotę 16 stycznia o godz. 13:00. Planowane zakończenie około godz. 16:30. Zapisy w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
Zachęcamy do zdrowego współzawodnictwa w grupach wiekowych z podziałem na płeć oraz grupach mieszanych. Niech czas wspólnie spędzony w wymagającej szybkości i zwinności grze, przy indywidualnej technice nadawania rotacji piłeczce, sprawi nie tylko przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze, ale będzie dla wszystkich czasem integracji i dobrej zabawy.
Zapraszamy. Dyplomy czekają :)