Zbiórka darów

02.03.2022 r.

Zbiórka darów dla ks. Artura Zauchy – tarnowskiego misjonarza z Obertyna w Ukrainie, który pomaga nie tylko swoim parafianom, ale i uchodźcom wojennym szukającym u niego schronienia.

3.03.2022 – 8.03.2022

Kancelaria Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie,
ul. Najświętszej Marii Panny 1 (w godz. 7:00 – 19:00)

Lista rzeczy do zbiórki:

• Długoterminowe produkty spożywcze np. makarony, kasze, konserwy, suche pieczywo
  • Kosmetyki: pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szampony, mydła, podpaski
  • Dla dzieci: mleka modyfikowane, kaszki, zupki w słoiczkach, pampersy, chusteczki nawilżane
  • Bandaże, gazy, opatrunki jałowe, środki do dezynfekcji i odkażania ran, maseczki i rękawiczki jednorazowe, koce termiczne
  • Plecaki, ciepłe rękawice, czapki, koce, karimaty, śpiwory (najlepiej nowe, a już z pewnością wyprane)

Prosimy o dostarczanie tylko i wyłącznie produktów z powyższej listy. Osoby, które planują zakupy spożywcze i kosmetyków, proszone są, by kupowały cały karton danego produktu, np. makaronu, mąki czy pasty do zębów zamiast pojedynczych sztuk z różnego asortymentu. Robiąc zakupy, należy sprawdzić datę ważności produktu, najlepiej też wybierać większe opakowania niż kilka mniejszych. Wszystko po to, by usprawnić proces logistyczny segregacji darów.

Niech Matka Boża Szkaplerzna z naszego Sanktuarium wyprasza dar pokoju dla Ukrainy i potrzebne łaski dla ludzi dobrej woli!!