Ogłoszenia parafialne 1 października 2017 r.

03.10.2017 r.

1.  Komunikat Ks. Bp. Ordynariusza:

2.  Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym o godz. 17:00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

3.  Jutro w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

4.  W ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych przed bierzmowaniem zapraszamy do kościoła parafialnego na nabożeństwo różańcowe, a później na Mszę św.: w najbliższy I czwartek uczniów kl. 6,  a w I piątek klasy 7 oraz uczniów z gimnazjum.

5.  W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w nowym kościele od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.

6.  W I sobotę kapłani po godz. 8.00 udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy na nowennę do sanktuarium na godz. 18.30. Nowennę porzedzimy różańcem, który poprowadzi bractwo Szkaplerza.

7.  W przyszłą niedzielę zapraszamy SRK na Mszę św. o 9.00.

8.  W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Aniołów stróżów, w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu- odpust u oo. Bernardynów, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej w sobotę Matki Bożej Różańcowej. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, życzymy wielu łask od Boga, wstawiennictwa Maryi i ludzkiej życzliwości.

9.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na tacę i konto, aby wesprzeć naszą parafię. Niech hojność serca wynagrodzi sowicie swoimi łaskami Dobry Bóg. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli, niedzieli inwestycyjnej.

10.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.

11.       Przy wyjściu z kościoła znajdują się listy z kandydatami których parafianie proponują w wyborach do rady parafialnej. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

12.       Przy wyjściu są także programy Misji św. w naszej parafii. Prosimy o zabranie ich do każdej rodziny.