Ogłoszenia parafialne 1 września 2019 r.

31.08.2019 r.

1. Komunikat Biskupów.
  2. Jutro o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym rozpoczynamy uroczyście nowy rok szkolny.
  3. W I czwartek na godz. 17:30zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy o święte powołania do służby w kościele. Po zakończeniu Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów z ks. Proboszczem.
  4. W piątek w kościele parafialnym o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja zakończona Mszą św. o 17.30, a od godziny 16.30 spowiedź z racji I piątku.
  5. W I piątek zapraszamy najpierw do spowiedzi św. a następnie na Mszę 17.30 kandydatów do bierzmowania kl 7,8 SP. Po Mszy św. spotkanie z ks. Proboszczem.
  6. W I sobotę po godz. 8. 00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a po niej spotkanie Bractwa Szkaplerza Św. z ks. Proboszczem.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 9:00 zapraszamy SRK.
  8. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej. Bóg zapłać za zrozumienie.
  9. Również za tydzień zostaną podane do wiadomości zmiany duszpasterskie jakie nastąpią w naszej parafii.
  10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Stanisław Kwiatek. Polećmy Bogu jego duszę. Dobry Jezu…