Ogłoszenia parafialne 10 lutego 2019 r.

09.02.2019 r.

1. W poniedziałek Światowego Dnia Chorego. Na godz. 17.30 do kościoła parafialnego zapraszamy chorych i samotnych na Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, zaś po Mszy św. odbędzie się spotkanie grupy biblijnej.
  2. W środę zapraszamy do salki w dolnym kościele, wszystkie dziewczęta na spotkanie DSM.
  3. W czwartek spotkanie 3 kl. Gimnazjum i 8 kl SP. o godz. 18.15 w kościele parafialnym. Przy tej okazji przypominamy, że informacje na temat spotkań kandydatów do bierzmowania znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- wieczorem w środę w kościele parafialnym, a w sobotę w sanktuarium  nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
- w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja zakończona Mszą św. o 17.30.

1. Dziękujemy także za waszą życzliwość i ofiary składane z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do MB Szkaplerznej. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.
  3. Dyrektor SP nr 3 w Tarnowie informuje, że od dnia 4 lutego 2019 r. trwa nabór dzieci do kl I na rok szkolny 2019/2020. Zapisy w sekretariacie szkoły od 8.00 do 15.00.
  4. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Anna Bawół i Elżbieta Żyła. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…