Ogłoszenia parafialne 10 stycznia 2021 r.

10.01.2021 r.

1. W dalszym ciągu zapraszamy kolejne rodziny z rejonów kolędowych na wyznaczone nabożeństwa, których program jest na stronie internetowej i przy wyjściu z kościoła, równocześnie dziękujemy za dotychczasowy liczny udział parafian w tych nabożeństwach.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć utrzymanie parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. A przy tej okazji pragniemy także poinformować, że za ok. dwa tygodnie rozpoczniemy dalsze prace przy drodze krzyżowej w kościele parafialnym, na którą wszyscy od dłuższego czasu już czekali.
  3. I jeszcze jedna ważna wiadomość. Ponieważ koszty ogrzewania rosną i pragnąc je trochę obniżyć informujemy, że od jutra w dniu powszednie Msze św. wieczorne będą odprawiane w dolnym kościele. Wejście od strony ulicy Mostowej. Serdecznie zapraszamy.