Ogłoszenia parafialne 11 listopada 2018 r.

10.11.2018 r.

1. Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek zapraszamy Grupę Biblijną do kościoła parafialnego na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie.
  3. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie AK.
  4. W piątek spotkanie modlitewne o godz. 17.00 ma grupa św. Ojca Pio.W programie nabożeństwa będzie; Różaniec, Eucharystia z homilią oraz modlitwa uwielbienia połączona z adoracją Najśw. Sakramentu. Zapraszamy wszystkie nowe osoby do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić z woli papieża Franciszka „Światowy Dzień Ubogich”, w związku z tym panie z Caritas będą rozprowadzać chleby miłosierdzia, ponadto będzie można zabrać ze sobą przygotowaną torbę charytatywną, którą należy wypełnić wskazanymi artykułami i przynieść z powrotem do kościoła. Zebrane dary będą rozdzielane przez nasze panie z Caritas wśród ubogich. Akcja ta potrwa do 25 listopada. Zachęcamy do włączenia się w to zaszczytne dzieło.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Bóg zapłać za dobroć serca.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest do nabycia przy wyjściu
    z kościoła.