Ogłoszenia parafialne 11 sierpnia 2019 r.

10.08.2019 r.

1. W czwartek Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00; 9.00; 12.00
    i 17.30
    , a w sanktuarium o godz. 8.00; 10.30 i 18.30. Na Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Maksymiliana Kolbe męcz; w sobotę św. Jacka prezbitera. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.
  3. Dziękujemy za ofiary składane, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Wszystkich polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  5. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp.Teresa Kiełbasa. Polećmy Bogu jej nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu..