Ogłoszenia parafialne 15 września 2019 r.

Data

14.09.2019 r.

  1. W środę zapraszamy na 17.30 AK.
  2. W czwartek na 18.15 zapraszamy na spotkanie uczniów kl. 8 SP
  3. W piątek na 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego Caritas oraz wszystkich czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę.
  4. Również w piątek zapraszamy na swoje spotkanie ministrantów na 16.30, a lektorów na 18.15. Bardzo serdecznie zapraszamy także nowych chętnych na spotkanie, którzy pragną zostać ministrantami i lektorami.
  5. W sobotę wieczorem o 18.30 w sanktuarium nowenna z odczytaniem podziękowań i próśb oraz Msza św. w int. nowennowych.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.
  7. Informujemy, że od wczoraj rozpoczęliśmy transmisję sobotniej Mszy św. z naszego sanktuarium w naszym diecezjalnym radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom chorym i starszym nie mogącym wychodzić z domu, aby mogły w ten sposób łączyć się z naszym sanktuarium we wspólnej modlitwie. Msza transmitowana jest o 6.30. Szczegóły na kartach, które możemy zabrać ze sobą wychodząc z kościoła.
  8. Jeszcze jedna informacja. Wczoraj dwaj nasi lektorzy zostali przyjęci przez Ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża do grona ceremoniarzy. Otoczmy ich naszą modlitwą i prośmy o błogosławieństwo w ich posłudze dla dobra parafii i całej naszej diecezji.