Ogłoszenia parafialne 16 grudnia 2018 r.

16.12.2018 r.

1. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:00, w kościele parafialnym o 17:30 z udziałem dzieci i młodzieży. Przed roratami zapraszamy do wspólnego śpiewania godzinek ku czci NMP.

2. Jutro po Mszy św. o 18.30 spotkanie Odnowy w Duchu Św.

3. W najbliższy wtorek od 16.00 do 17.00 będą rozdawane paczki dla ubogich w kościele parafialnym w sali Caritas. Przy tej okazji dziękujemy tym, którzy poprzez ofiary pomogli potrzebującym.

4. W czwartek 20 grudnia odbędzie się spowiedź parafialna. Spowiadać będziemy w kościele parafialnym od godz. 14.00 do 18.00 z przerwą o godz. 16.00 do 16.30.

5. W czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież naszej parafii, uczniów gimnazjum, SRK, wspólnotę O. Pio, Grupę biblijną, służbę kościelną wraz z innymi chętnymi parafianami do pomocy przy świątecznym wystroju oraz sprzątaniu kościoła parafialnego. Prosimy, aby rodzice pozwolili swoim dzieciom po Mszy św. o 17.30 popracować przy ubieraniu choinek i wystroju szopki. W sanktuarium wystrój będzie wykonywać w piątek Bractwo Szkaplerza i Odnowa w Duchu św. Odpowiedzialnymi za całość są Ks. Radosław, Ks. Andrzej, Pani Adrianna oraz Rada Parafialna.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa. Będą ustalane ważne sprawy.

7. W sobotę od godz. 8.30 kapłani udadzą się do chorych. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie. Kapłani pojadą do tych, którzy zostaną zgłoszeni.

8. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania na stoisku Caritas świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej.

9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

10. Informujemy także, że pasterki w naszej parafii będą:

w sanktuarium o godz. 22.00, w kościele parafialnym o godz. 24.00

11. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Genowefa Bednarczyk. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…