Ogłoszenia parafialne 17 maja 2020 r.

Data

17.05.2020 r.

OGŁOSZENIA !

Informujemy, że w związku z nowym zarządzeniem Rządu Polskiego w sprawie ustanowienia  określonych ograniczeń nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

OD 17 MAJA AŻ DO ODWOŁANIA:

 1. We wnętrzu /górnego kościoła/ w kościele parafialnym możliwość uczestniczenia we Mszy św. ma 62 osób.
 2. We wnętrzu sanktuarium na Burkumożliwość uczestniczenia we Mszy św. ma 11 osób.
 3. Prosimy także, aby wszyscy wierni zachowali wszelkie zasady bezpieczeństwa w duchu wzajemnej odpowiedzialności.
 4. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę i następne, aż do odwołania będziemy celebrować w kościele parafialnym dodatkową Mszę św. o godz. 10.00. Natomiast Msze św., które były zamówione w Sanktuarium „Na Burku” na 18.30 również, aż do odwołania będą sprawowane w dni powszednie w kościele parafialnym o godz. 17.30.
 5. W kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi św., a w sanktuarium w dni powszednie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. od 6.00 do 6.30, od 7.00 do 7.30, a także od godz. 8.00 do ok. 8.30 oraz możliwość przyjęcia Komunii św. poza Mszą św.
 6. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.15 w kościele parafialnym.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 8. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do ułożenia bukietu dla Matki Bożej Szkaplerznej na miesiąc maj! Szczegóły na naszej stronie internetowej.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają funkcjonowanie naszej parafii
  i sanktuarium w tym trudnym czasie. Zapewniamy o naszej modlitwie przed obrazem Matki Bożej Szkaplerznej podczas sobotniej nowenny na Burku, którą również transmitujemy na stronie internetowej.
 10. Modlmy się także w int. naszego ks. Profesora Michała Bednarza prosząc o ulgę w cierpieniu i łaskę zdrowia. Pod Twoją obronę…