Ogłoszenia parafialne 18 lipca 2021 r.

Data

18.07.2021 r.

  1. Drodzy moi. Zakończyliśmy czas Odpustu Szkaplerznego. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękuję kaznodziejom, kapłanom, siostrom zakonnym, Bractwu Szkaplerza, Panu organiście, Panom kościelnym, LSO, scholii i młodzieży. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym i woluntariuszom, za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni i ołtarza polowego. Dziękuję wszystkim za organizowanie liturgii i prowadzenie poszczególnych nabożeństw. Dziękuję Paniom w kuchni za wielkie serce i zaangażowanie i pomoc przy odpuście. Na koniec dziękuję wam drodzy bracia i siostry za zaangażowanie religijne i chrześcijańską postawę. Dziękuję za udział w poszczególnych nabożeństwach. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby sanktuarium. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Niech Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich którzy wiernie Jej służą.
  2. W przyszłą niedzielę przy kościele parafialnym po Mszach św. o godzinie 7.00, 9.00 i 12.00 odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji święta świętego Krzysztofa. Przyszła niedzielajest dniem solidarności z poszkodowanymi w Niemczech Belgii i Holandii.
  3. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwu Świętych Patronów.
  4. A za rok zapraszamy na kolejny odpust Szkaplerzny. Rozpocznie się on w niedzielę 10 lipca i potrwa do 17 lipca. Zapraszamy już dziś, a czas który jest przed Wami drodzy siostry i bracia, przeżyjcie razem z Maryją Panią Szkaplerzną, przewodniczką pewną do nieba. Pamiętajmy „Nie istnieje „niemożliwe” gdy prowadzi i wspiera Maryja”.