Ogłoszenia parafialne 19 maja 2019 r.

Data

18.05.2019 r.

  1. Jutro spotkanie w sanktuarium wspólnoty Odnowy w Duchu Św.
  2. W piątek o 16.30 zbiórka ministrantów. Szczególnie zapraszamy chłopców spośród dzieci I Komunijnych i rocznicowych aby zostać ministrantami, natomiast o 18.00 w piątek zbiórka lektorów.
  3. W sobotę zapraszamy w imieniu SRK przy naszej parafii do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym.Zbiórka uczestników rajdu o 10:00 na parkingu przed Kościołem Parafialnym. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  4. W niedzielę zapraszamy wszystkie mamy w dniu ich święta na Mszę św. o 12.00 podczas której będziemy modlić się w ich intencji, a siostry wraz z Dziewczęcą Służbą Maryjną przygotowały specjalne życzenia dla nich.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  6. Nasza parafia 15 czerwca organizuje jednodniową autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej i do Przemyśla. W planie Msza św. i zwiedzanie sanktuarium,przejazd do Przemyśla i zwiedzanie twierdzy przemyskiej, Katedry grekokatolickiej i przejście podziemnymi korytarzami miasta. Zaproszenie kierujemy w pierwszym rzędzie do osób, które w tym roku włączały się w przygotowanie i przedstawienie Jasełek. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Radosława.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.