Ogłoszenia parafialne 2 czerwca 2019 r.

02.06.2019 r.

1. Jutro zapraszamy Odnowę w Duchu św. na Mszę św. o 18.30.
  2. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca.
    W I czwartek będziemy modlić się o powołania.
  3. W I czwartek I piątek miesiąca okazja do spowiedzi przed oraz na Mszach św.
  4. W I piątek zapraszamy o 17.30 do kościoła parafialnego na Mszę św. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców, a po jej zakończeniu na ostatnie przed wakacjami spotkanie.
  5. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św., którą przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy pracowali przy kościołach. Niech Bóg wam błogosławi za wasze dobre serca. Wszystkich polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej.Prosimy także o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.