Ogłoszenia parafialne 2 lutego 2020 r.

01.02.2020 r.

1. Jutro 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, w tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa gardła.
  2. W środę 5 lutego przypada wspomnienie św. Agaty, w tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa wody i soli oraz chleba. Po Mszy św. wieczornej o 17.30 zapraszamy młodzież i parafian do pomocy przy porządkowaniu i rozbieraniu dekoracji oraz szopki.
  3. W I czwartek zapraszamy o 17.30 na Mszę św. i adorację w int. powołań, a po jej zakończeniu swoje spotkanie będzie mieć LSO.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź w kościele parafialnym od 16.30, a w sanktuarium od 6.00 do 8.00.
  5. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do MB Szkaplerznej. Prosimy także o pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.