Ogłoszenia parafialne 2 maja 2021 r.

02.05.2021 r.

1. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.30, a w sanktuarium tylko o godz. 8.00.
  2. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami oraz próba przed przyjęciem sakramentu I spowiedzi św.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy do spowiedzi św. Spowiadać będziemy w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św.
  4. W I czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie LSO.
  5. W I piątek zapraszamy na Eucharystię młodzież z klas 7.
  6. W sobotę w naszej parafii dzień I Spowiedzi św. Prosimy wszystkich o modlitwę za dzieci, które będą przystępować do tego sakramentu oraz za ich rodziców i rodziny o potrzebne łaski.
  7. Wczoraj rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Odbywają się one codziennie w kościele parafialnym o 17.00, a w sanktuarium po Mszy św. wieczornej o 18.30. Serdecznie na nie zapraszamy, tym bardziej, że podczas nich możemy wziąć udział w katechezach na temat przeżywania Mszy św. i należytego jej rozumienia, aby móc dzięki temu czynnie i ze zrozumieniem przeżywać Eucharystię.
  8. W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. Msze św. w tym dniu będą tak jak dzisiaj. w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.30, a w sanktuarium tylko o godz. 8.00.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o godz. 18.30. Przyszła niedziela jest II miesiąca, niedzielą inwestycyjną. W tym dniu będziemy zbierać ofiary na wykonanie balustrady na chór do parafialnego kościoła. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.