Ogłoszenia parafialne 20 stycznia 2019 r.

19.01.2019 r.

1. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    -
    w kościele parafialnym w środę nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a w piątek o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
    -
    w sanktuarium w sobotę o 18.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Podczas sobobotniej nowenny, będziemy modlić się o potrzebne łaski dla wszystkich rodzin, które odwiadzaliśmy w tym roku po kolędzie.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace, które będą wykonywane w naszych świątyniach.
  3. W dniach od 8 do 10 marca 2019r. zapraszamy do wzięcia udziału w kursie Nowe Życie. Organizatorami jest wpólnota Galilea. Kontakt i zapisy poprzez telefon: 691-686-183. Szczegóły na plakacie.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci.
  5. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Aniela Klich. Polećmy jej duszę Bogu. Dobry Jezu…