Ogłoszenia parafialne 21 kwietnia 2024 r.

Data

20.04.2024 r.

1. We wtorek przypada Uroczystość Św. Wojciechagłównego Patrona Polski, a w czwartek św. Marka Ewangelisty. Ich wstawiennictwu polecajmy sprawę naszej Ojczyzny oraz powołań do służby w Kościele, o które szczególnie prosimy w tym tygodniu.
2. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania do kościoła parafialnego: w poniedziałek na godz. 17.30 Odnowę w Duchu Świętym , we wtorek na godz. 17.30 DSM, w środę na 17.30 Rycerzy Kolumba, w czwartek na 18.00 chórzystów, w piątek na godz. 18.00 grupę młodzieżową, w sobotę na godz. 10.00 scholę dziecięcą. Ponadto w sobotę w sanktuarium po nowennie spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
3. Informujemy, że w najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
4. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii oaraz na witraże,również za te dzisiejsze na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku w soboty o godz. 18.30, na które serdecznie zapraszamy.
5. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Kazimierz Gzyl i Siostra Służebniczka Jadwiga Irena Żelazny. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…