Ogłoszenia parafialne 22 września 2019 r.

Data

22.09.2019 r.

 

  1. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 grupę biblijną.
  2. W środę o godz. 16.30 w salce dolnego kościoła spotkanie DSM.
  3. W piątek w kościele parafialnym o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. o 17:30.
  4. Przypominamy także o sobotniej Mszy św. o godz. 6:30 poprzedzonej śpiewem godzinek do MB Szkaplerznej, transmitowanej z naszego Sanktuarium na antenie Radia RDN. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom chorym i starszym nie mogącym wychodzić z domu, aby mogły w ten sposób łączyć się z naszym sanktuarium we wspólnej modlitwie.
  5. Również w sobotę o godz. 18.30 w sanktuarium nowenna z odczytaniem podziękowań i próśb oraz Msza św. w int. nowennowych. Serdecznie zapraszamy.
  6. Jeśli nosisz wiele pytań bez odpowiedzi? Twoje życie jest puste? A może pełne? - frustracji, strachu, zniechęcenia, zmęczenia, braku motywacji, nietolerancji... Przyjdź na KURS NOWE ŻYCIE! Organizowany przez wspólnotę Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA. Kurs odbędzie się w Zabawie w dniach 11-13 października 2019 r. Szczegóły na stronie internetowej i na plakatach.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za dobroć serca.
  8. W tym tygodniu wspominamy; Św. O.Pio, Św. Wincentego, Św. Wacława, Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich Ks. Profesorowi Michałowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz świętych Patronów. W int. Ks. Profesora zostanie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy.