Ogłoszenia parafialne 23 czerwca 2019 r.

22.06.2019 r.

1. W czwartek o 17.30 zakończenie oktawy. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci i wianków. Serdecznie zapraszamy.
  2. W sobotę przypada uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. w kościele parafialnym 17.30, a w sanktuarium o godz. 6.30; 7.30 i 18.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze.
  3. Przypominamy że od 24 czerwca, Msze św. w dni powszednie w sanktuarium będą o godz. 6.30; 7.30 i 18.30.
  4. Informujemy, że kancelaria w okresie wakacji czynna będzie tylko rano.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim, aby wesprzeć naszą parafię. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy przygotowali tegoroczną procesję na Boże Ciało, kapłanom, siostrom zakonnym, pracownikom kościelnym, grupom duszpasterskim, budowniczym ołtarzy, wszystkim biorącym udział za piękne świadectwo wiary. Dziękujemy tym, którzy pracowali przy kościołach, którzy przygotowali konstrukcję ołtarza na odpust Szkaplerzny. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam za dobroć serca zdrojem potrzebnych łask.
  6. Wychodząc z kościoła możemy zabrać sobie program odpustu szkaplerznego. Przy tej okazji prosimy, aby poszczególne grupy włączyły się do liturgii podczas odpustu.
  7. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych wakacji.