Ogłoszenia parafialne 23 lipca 2023 r.

21.07.2023 r.

1. Zapraszamy serdecznie na cykl koncertów organowych pod nazwą Letnie Wieczory Organowe w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie. Poprzez muzykę organową pragniemy szerzyć kulturę muzyczną w naszej parafii i całym mieście, Koncerty te odbędą się 30 lipca, 6 sierpnia i 17 września w kościele parafialnym o godz. 18.30. Szczegóły na plakatach.
2. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chętnych prosimy o dokonywanie zapisów w kancelarii parafialnej przy katedrze.
3. W tym tygodniu wspominamy;

- we wtorek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

- w środę św. Joachima i Annę -rodziców NMP,

- w sobotę świętych Martę, Marię i Łazarza

Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa świętych patronów

4. Pragniemy jeszcze raz wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli w przeżyciu tegorocznego odpustu szkaplerznego i uczynili to z potrzeby serca. Dziękujemy jeszcze raz dzieciom, młodzieży i dorosłym oraz anonimowym pomocnikom.Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie.
5. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Zygmunt Francuz. Polećmy jego duszę bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu
6. Całą parafię, wszystkich darczyńców oraz solenizantów polećmy wstawiennictwu Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Pod Twoją obronę