Ogłoszenia parafialne 23 stycznia 2022 r.

22.01.2022 r.

1. Jutro na Mszę św. wieczorną do kościoła parafialnego o 17.30 zapraszamy grupę biblijną oraz nowych chętnych, którzy pragną dołączyć tej grupy, aby wspólnie rozważać Pismo św.
  2. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i za ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć utrzymanie parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą dobroć serca. Wszystkich ofiarodawców pragniemy powierzać opiece Matki Bożej Szkaplerznej podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o 18.30 na, którą serdecznie zapraszamy.
  3. Informujemy, że kancelaria parafialna wyjątkowo w tym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek, piątek i sobotę.
  4. Przypominamy także, że Msze św. wieczorne w dni powszednie odbywają się w dolnym kościele. Wejście od ulicy Mostowej.
  5. Polećmy teraz Miłosierdziu Bożemu śp. Ryszarda Brudnego, który w ostatnim tygodniu odszedł do wieczności. Dobry Jezu…