Ogłoszenia parafialne 24 maja 2020 r.

24.05.2020 r.

1. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św., którą przeżywać będziemy w niedzielę za tydzień.
  2. Przypominamy, że nadal, aż do odwołania będziemy celebrować w kościele parafialnym dodatkową Mszę św. o godz. 10.00.
  3. Msze św., które były zamówione w Sanktuarium „Na Burku” na 18.30 będą sprawowane w dni powszednie w kościele parafialnym o godz. 17.30 do końca maja.
  4. W sanktuarium w dni powszednie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. od 6.00 do 6.30, od 7.00 do 7.30, a także od godz. 8.00 do 8.30, a w kościele parafialnym w dni powszednie od godz. 17.00 do 17.30.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.15 w kościele parafialnym.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają funkcjonowanie naszej parafii
    i sanktuarium w tym trudnym czasie. Zapewniamy o naszej modlitwie przed obrazem Matki Bożej Szkaplerznej podczas sobotniej nowenny na Burku, którą również transmitujemy na stronie internetowej.
  7. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z projektem „Odpocznij rodzinnie i bezpiecznie w domach rekolekcyjnych Diecezji Tarnowskiej”, który realizowany jest przez Diecezję Tarnowską w ramach działalności Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin i przy współudziale Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich. Jest to propozycja bezpiecznego przeżycia wakacji w poszczególnych ośrodkach naszej diecezji. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej.
  8. Módlmy się także w int. naszego ks. Profesora Michała Bednarza prosząc o ulgę w cierpieniu i łaskę zdrowia. Pod Twoją obronę