Ogłoszenia parafialne 24 marca 2019 r.

Data

24.03.2019 r.

  1. Jutro 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. W tym dniu na Mszy św. o godz. 17.30 w kościele parafialnym zostaną przyjęte deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. Można je nabyć dziś wychodząc z kościoła.
  2. Również jutro podczas Mszy św. o 17. 30 grupa dziewcząt zostanie przyjęta do grona DSM, a na zakończenie Eucharystii rozpoczniemy dalszą część peregrynacji kopii obrazu MB Szkaplerznej po rodzinach naszej parafii. Początek u Państwa Snopkowskich następnie obraz przejdzie ulicami Łanową Jagiellońską Kaflarską, Nadbrzeżną Górną i Mostową.
  3. W piątek zbiórka ministrantów i aspirantów o g. 16.30.
  4. W sobotę nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej o 18.30 w sanktuarium.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00. 

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz
  o godz. 19.30, dla młodzieży/ szczególnie zapraszamy młodzież z kl. 8 SP Gimnazjium i Szkół Średnich/ i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie  Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła, a także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.