Ogłoszenia parafialne 26 maja 2019 r.

25.05.2019 r.

1. W poniedziałek swoje spotkanie formacyjne ma grupa biblijna.
  2. W piątek o 16.30 spotkanie kandydatów na ministranta.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I sobotę miesiąca. Po g. 8.00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem na g. 18.00 zapraszamy wszystkich do sanktuarium na modlitwę różańcową i nowennę do MB Szkaplerznej ofiarowaną w int. rodzin.
  4. Od soboty rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. Będziemy je odprawiać po Mszach św. wieczornych w obydwu kościołach.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to zarazem I niedziela miesiąca, dlatego po Mszy św. o g. 7.00 zmiana tajemnic dla wszystkich róż różańcowych.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
  7. Już po raz kolejny zapraszamy w szystkich zaangażowanych w program "Młodzi na Progu" na dzień wspólnoty 9 czerwca 2019r.,w Starym Sączu - przy ołtarzu papieskim. Rozpoczynamy o godz. 15.00 W programie konferencja, uwielbienie, wspólna integracja.  Zapraszamy wszystkich animatorów grup, młodych posługujących na rekolekcjach i zaangażowanych księży. Zgłoszenia przyjmujemy do 3.06 na stronie wydziału młodzieżowego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Eufrozyna Koczoń. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…