Ogłoszenia parafialne 26 sierpnia 2018 r.

26.08.2018 r.

1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca września.
  2. W I sobotę po godz. 8.00 księża udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej, którą ofiarujemy w int. rodzin.
  3. W przyszłą sobotę na godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dzieci ze scholi wraz z rodzicami.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Już dziś informujemy, że w poniedziałek 3 września o godzinie 8:00 Mszą świętą w kościele parafialnym rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej pielgrzymce na Jasną Górę oraz tym, którzy tak licznie gromadzili się na wieczornych apelach w łączności z pielgrzymami. Bóg zapłać.
  7. Pragniemy powitać w naszej wspólnocie Czcigodne Siostry, które przybyły do naszej parafii. Życzymy wielu łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i ludzkiej życzliwości w pracy jaką podejmują w naszej parafii. Szczęść Boże.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Irena Łyszczarz i Irena Molak. Polećmy Bogu ich nieśmiertelne dusze.
    Dobry Jezu…