Ogłoszenia parafialne 26 stycznia 2020 r.

26.01.2020 r.

1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po godz. 8.00 kapłani udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do MB Szkaplerznej ofiarowaną w int. rodzin.
  2. Za tydzień 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na zakony klauzurowe.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do MB Szkaplerznej.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.
  6. W ostatnim czasie z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności śp. Roman Derżypolski. Polećmy Bogu jego nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…