Ogłoszenia parafialne 27 stycznia 2019 r.

26.01.2019 r.

1. Jutro spotkanie grupy biblijnej o godz. 17.30
  2. W środę 30 stycznia zapraszamy wszystkie dziewczęta z kl. od I do VII na spotkanie DSM. Spotania odbywać się będą w środy o 16.30 w kościele parafialnym. Prosimy, aby dziewczęta, które złożyły już deklaracje uczestnictwa w DSM zaprosiły także swoje koleżanki. Spotkania prowadzić będą siostry Katarzyna i Agata.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź będzie na każdej Mszy św. w obu kościołach.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej prosimy młodzież do pomocy przy rozbieraniu choinek.
  5. W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu w kościele parafialnym o godz. 7.00, 16.00 i 17.30 a w sanktuarium o 6.00, 7.30 i 18.30. na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na zakony klauzurowe.
  6. W tym dniu na godz. zapraszamy 16.00 dzieci I komunijne wraz z mamami na Mszę św. a po niej kolejne spotkanie formacyjne.
  7. Natomiast na godz. 17.30 zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie /Radę Parafialną Róże, Odnowę, SRK, Biblijnych, Bractwo Szkaplerzne, O. Pio, chór, scholę, DSM, młodzież, Pracowników kościelnych/ na Eucharystię połączoną z nowenną do Matki Bożej Szkaplerznej, która ze względu na spotkanie opłatkowe będzie tym razem w kościele parafialnym. Nowennę ofiarujemy w int. rodzin i małżeństw, które przeżywają kryzysy we wzajemnych relacjach. Prosimy o zorganizowanie spotkania opłatkowego naszą radę parafialną.
  8. W sobotę po godzinie 8.00 księża udadzą się do chorych.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do MB Szkaplerznej.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.