Ogłoszenia parafialne 28 grudnia 2019 r.

28.12.2019 r.

1.    We wtorek przypada ostatni dzień roku 2019. Uroczyste nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok rozpocznie się o godz. 15.30 w kościele parafialnym.  Bardzo prosimy o udział w tym tak ważnym, a zarazem ostatnim nabożeństwie kończącego się roku.

2.    W środę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to równocześnie Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

3.    Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać.

4.    Przypominamy, że program kolędy w naszej parafii można sobie zabrać wychodząc z kościoła. Jest on dostępny także na naszej stronie internetowej.

5.    W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Wojtarowicz. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…