Ogłoszenia parafialne 28 kwietnia 2019 r.

27.04.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na 15.00 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Jutro zapraszamy na Mszę śa. o 17.30 grupę biblijną.
  3. W piątek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą tak jak w każdą niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W I czwartek będziemy modlić się o powołania.
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi na Mszach św.
  6. W I sobotę miesiąca po godzinie 8:00 księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem o godz. 18.00 w sanktuarium różaniec i nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej podczas, której będziemy polecać sprawy naszych rodzin. Serdecznie zapraszamy.
  7. Od środy 1 maja zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Józefa Onufrenko i Tadeusz Iwaniec. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu …