Ogłoszenia parafialne 28 kwietnia 2024 r.

Data

28.04.2024 r.

1. Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe. W kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium połączone będą z Mszą św. wieczorną o godz. 18.30.
2. We wtorek zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 17.30 DSM, natomiast na godz. 18.00 dzieci I Komunijne z rodzicami.
3. W I czwartek podczas nabożeńśtw będziemy polecać w modlitwie sprawę powołań do służby w kościele.
4. W I Piątek jak co miesiąc okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium na Burku. W tym dniu przeżywać będziemy także Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tak jak w każdą niedzielę.
5. Spowiedź przed I piątkiem w dni powszednie w sanktuarium i kościele parafialnym półgodziny przed każdą Mszą św.
6. W I sobotę po godz. 8.30 udamy się do chorych, natomiast na godz. 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne, po którym będzie spotkanie z Bractwem Szkaplerznym. Prosimy o obecność wszystkich członków.
7. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniego nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku.
9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Halina Czermak i Bogusław Prokopowicz. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…