Ogłoszenia parafialne 29 maja 2022 r.

29.05.2022 r.

1. Dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na godz. 18.30 na koncert muzyki chóralnej połączony z rozważaniami św. Jana Pawła II o pokoju.
  2. W czwartek na Mszę św. o 17.30 zapraszamy LSO. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby się jeszcze zapisać.
  3. W przyszłą niedzielęUroczystość Zesłania Ducha Św.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek i I sobotę miesiąca. W związku z tym zapraszamy do spowiedzi św. Spowiadać będziemy w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św.
  5. W I piątek zapraszamy wszystkich na Eucharystię do kościoła parafialnego, a szczególnie młodzież z klas 7.
  6. W I sobotę po Mszy św. porannej w sanktuarium, udamy się do chorych.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Od środy rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe. Przeżywać je będziemy w kościele parafialnym i sanktuarium po Mszach św. wieczornych.
  9. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich z naszej parafii zaprasza w sobotę 11 czerwca na pielgrzymkę autokarową do Centrum JANA PAWŁA II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapisy w zakrystii.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii i dalsze prace przy upiększaniu kościołów. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o godz. 18.30 na którą serdecznie zapraszamy.