Ogłoszenia parafialne 3 grudnia 2017 r.

03.12.2017 r.

1. Od poniedziałku Panowie Kościelni będą roznosić do naszych domów opłatki na wigilijny stół, pobłogosławione przez kapłana. Ofiary składane im przy tej okazji są jedną z form zapłaty i wdzięczności za ich pracę w naszych świątyniach. Jednocześnie informujemy, że nikt inny nie reprezentuje naszej parafii pod tym względem.
  2. Jutro w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu św.
  3. We wtorek po Mszy św. o 17.30 próba chóru
  4. W czwartek o godz. 00 w kościele parafialnym swoje spotkanie formacyjne mają uczniowie kl. 6.
  5. W piątek - 8 grudnia dla każdego katolika ważne święto Maryjne, z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kościoła na godz. 17:30 wszystkie dzieci klas III. Będzie to kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Rodzice zadbają, aby każde dziecko miało swój medalik komunijny. Przypominamy, że Msze św. w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny będą:
    • w sanktuarium o godz. 6:00, 7:30, i 18:30,
    • w kościele parafialnym o godz. 7:00, 16:00, i 17:30
  1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9:00 zapraszamy SRK a po niej na spotkanie. Zachęcamy gorąco, aby do wspólnoty dołączyły nowe rodziny.
  2. Również w niedzielę zapraszamy dzieci ze scholi parafialnej oraz LSO na Mszę św. o godzinie 12:00, po niej na spotkanie ze św. Mikołajem. Równocześnie informujemy, że rodzice, którzy pragnęliby nawiązać kontakt ze św. Mikołajem proszeni są o podejście do zakrystii w celu omówienia szczegółów.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:00, w kościele parafialnym o 17:30. Przed roratami zapraszamy do wspólnego śpiewania godzinek ku czci NMP.
  4. Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a także pięknie zdobionych wykonywanych przez nasze Panie z Caritas bombek choinkowych. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej.
  5. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca niedzieli inwestycyjnej, aby móc spłacić kolejną ratę za wykonanie chodnika. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.