Ogłoszenia parafialne 3 listopada 2019 r.

02.11.2019 r.

1. W środę o 16.30 spotkanie DSM.
  2. W czwartek na Mszę św. o 17.30 zapraszamy LSO a po niej na spotkanie. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie również nowych chętnych do służenia przy ołtarzu.
  3. W piątek w kościele parafialnym od 15.00 adoracja Najśw. Sakramentu
    i modlitwy do Bożego Miłosierdzia. Prosimy w ten piątek o poprowadzenie adoracji przed Mszą św. Odnowę w Duchu św., a po Mszy zapraszamy na spotkanie w kościele parafialnym.
  4. W sobotę zapraszamy wieczorem na kolejną nowennę do sanktuarium.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy SRK.
  6. Przez cały listopad w dni powszednie zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych połączone z wypominkami – o 17.00 w kościele parafialnym, a w sanktuarium o 18.00.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Prosimy, także o pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca. Przy tej okazji dziękujemy również wszystkim, którzy w dniu Wszystkich Świętych pomogli przygotować uroczystości na starym cmentarzu. Bóg zapłać.
  8. W ostatnim czasie odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp.Krzystof Stroisz. Polećmy jego duszę miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…