Ogłoszenia parafialne 3 lutego 2019 r.

02.02.2019 r.

1. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. do sanktuarium zapraszamy Odnowę w Duchu św.
  2. We wtorek zapraszamy do kościoła. Na Mszach św. będzie święcenie chleba na okoliczność wspomnienia św. Agaty.
  3. W piątek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów, a o godz. 18.00 lektorów.
  4. Dziękujemy także za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  5. Dziękujemy także wszystkim za wszelką pomoc w porządkowaniu naszych kościołów i rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowej. Bóg zapłać również radzie parafialnej i wszystkim, którzy pomogli zorganizować wczorajsze spotkanie wspólnot działających w naszej parafii. Niech Maryja nasza opiekunka wyprasza dla was potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla młodzieży i Promyczka Dobra dla dzieci.
  7. Decyzją Kurii Biskupiej w Tarnowie Ks. Andrzej Sobol został przeniesiony na stanowisko wikariusza do parafii Borki.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Zyta Rożek i Stanisława Janiga. Polećmy ich nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…