Ogłoszenia parafialne 3 maja 2020 r.

02.05.2020 r.

1. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, aż do odwołania będziemy celebrować w kościele parafialnym dodatkową Mszę św. o godz. 10.00.
  2. Msze św., które były zmówione w Sanktuarium „ Na Burku” na 18.30, również - aż do odwołania - będą sprawowane w kościele parafialnym o godz. 17.30. Prosimy o przekazanie znajomym tej ważnej informacji.
  3. W kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  4. W sanktuarium w dni powszednie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. od 6.00 do 6.30 oraz od 7.00 do 7.30, a od godz. 8.00 do ok. 8.30 możliwość przyjęcia Komunii św. poza Mszą św., oraz okazja do spowiedzi św.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.15 w kościele parafialnym. Zgodnie z życzeniem Papieża Franciszka, podczas tych nabożeństw będziemy modlić się modlitwami do Matki Bożej jakie przesłał nam Ojciec św. w swoim liście na miesiąc maj.
  6. Zdajemy sobie sprawę, że czas epidemii powoduje nowe wyzwania i generuje wydatki, których wcześniej nikt nie przewidywał w swoich domowych budżetach. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają naszą parafię. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  7. Prosimy także, aby wszyscy wierni zachowali wszelkie zasady bezpieczeństwa w duchu wzajemnej odpowiedzialności.