Ogłoszenia parafialne 3 października 2021 r.

Data

02.10.2021 r.

 1. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św., a w kościele parafialnym o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
 2. We wtorek swoje spotkanie ma DSM. O godz. 16.30 dziewczynki młodsze a o 18.00 dziewczynki starsze.
 3. W czwartek zapraszamy na godz. 17.00 LSO a po zakończeniu Mszy św. o 18.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie wraz z rodzicami.
 4. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, szczególnie za ofiary na budowę organ do kościoła parafialnego. Niech Maryja nasza opiekunka i św. Józef wyjednają Wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Za tydzień II niedziela miesiąca niedziela inwestycyjna prosimy o wsparcie. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.
 5. Jutro przyjeżdża transport z Niemiec z organami do naszego kościoła parafialnego. Prosimy panów służących wolnym czasem do pomocy w rozładunku na godz. 16.00.
 6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Barbara Gniadek
  i Aniela Stepek.
  Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…
 7. A dziś procesja różańcowa ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnej modlitwie. Ponieważ procesja rozpoczyna się o 18.30 nie będzie na burku Mszy św. wieczornej, a intencja zamówiona na tą godzinę po uzgodnieniu z rodziną, zostanie odprawiona o godz. 12.00.