Ogłoszenia parafialne 30 czerwca 2019 r.

Data

29.06.2019 r.

  1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w kościele parafialnym o godz. 7.00.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o powołania do służby Bożej w kościele, szczególnie z naszej parafii. 
  3. W I piątek Msze św. o 6.30, 7.30 i 18.30 w sanktuarium, a w kościele parafialnym o 17:30. Możliwość spowiedzi podczas nabożeństw. Również w I piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. Zachęcamy do zapoznania się z programem naszego parafialnego odpustu, który znajduje się przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej. Poszczególne grupy prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św. Przy tej okazji prosimy o pomoc mężczyzn, którzy służą wolnym czasem w najbliższą sobotę 6 lipca od 9.00 rano w celu porządkowania placu przy sanktuarium.
  5. W I sobotę od godz 8.00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę w intencji rodzin. 
  6. Przypominamy, że od wakacji Msze św. w dni powszednie w sanktuarium o godz. 6.30, 7.30 i 18.30. Przypominamy również, że w okresie wakacji kancelaria jest czynna tylko rano.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przeżywanie oktawy Bożego Ciała: siostrom zakonnym, rodzicom, panom noszącym baldachim, LSO, DSM, dziewczynkom sypiącym kwiatki i chłopcom którzy dzwonili.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim tygodniu, aby wesprzeć naszą parafię. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy w tym tygodniu pracowali przy kościołach. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Promyczek dobra dla dzieci.
  10. W tym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności + Jacek Bromilski. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu...