Ogłoszenia parafialne 31 grudnia 2023 r.

31.12.2023 r.

1. Dziś ostatni dzień roku 2023. Uroczyste nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok rozpocznie się o godz. 15.00 w kościele parafialnym.
2. W Nowy Rok - l stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to równocześnie Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę.
3. We wtorek zapraszamy DSM do naszych sióstr do ochronki na wspólne kolędowanie.
4. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca.
5. W I piątek zapraszamy na 17.30 do kościoła parafialnego kandydatów do bierzmowania.
6. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. w tym dniu tak jak w niedzielę. W tym dniu zapraszamy do kościoła parafialnego kolędników misyjnych.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
8. Rycerze Kolumba z naszej parafii z okazji dzisiejszego Święta Świętej Rodziny przygotowali propozycję modlitw uchowejadopcji małżeństw zagrożonych rozpadem. Akcja ta ma na celu ofiarowanie modlitwy za jedno małżeństwo prosząc o wierność Bogu i umocnienie w dobrym. Wychodząc z kościoła chętni mogą zabrać ze sobą przygotowane modlitwy.
9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii w ostatnim czasie oraz przy okazji kolędy. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
10. Program kolędy na najbliższe dni wygląda następująco:

- wtorek, 2 stycznia od godziny 16.00

ul. Krogulskiego bl. 2 – 2 księży