Ogłoszenia parafialne 4 listopada 2018 r.

03.11.2018 r.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Św.
  2. W czwartek o 17.30kolejne spotkanie dzieci I Komunijnych z rodzicami.
  3. Również w czwartek na godz. 18.15 zapraszamy do kościoła parafialnego uczniów gimnazjów kl. 3 orazkl. 8 SP na spotkanie w grupach.
  4. W piątek w kościele parafialnym o godz. 16.30 zbiórka ministrantów i aspirantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie również nowych chętnych do służenia przy ołtarzu.
  5. W przyszłą niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy SRK.
  6. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - codziennie w dni powszednie nabożeństwo za zmarłych połączone z wypominkami o 17.00 w kościele parafialnym, a w sanktuarium o 18.00, ponadto;
    - w środę w kościele parafialnym, a w sobotę w sanktuarium wieczorem nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    - w piątek w kościele parafialnym od 15.00 adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwy do Bożego Miłosierdzia. Prosimy w ten piątek o poprowadzenie adoracji Odnowę w Duchu św.
  7. Informujemy, że dziś rozpoczyna się kurs przedmałżeński u xx.misjonarzy.
  8. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Prosimy, także o pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca. Przy tej okazji dziękujemy również wszystkim, którzy w dniu Wszystkich Świętych pomogli przygotować uroczystości na starym cmentarzu. Bóg zapłać.
  9. W ostatnim czasie odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Józef Łątka. Polećmy jego duszę miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…