Ogłoszenia parafialne 4 sierpnia 2019r.

03.08.2019 r.

1. Informujemy, że nadal można zapisywać się na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Można także dołączyć do pielgrzymów duchowych. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie we wtorek święto Przemienienia Pańskiego środę św. Dominika; w piątek św. Teresy Benedykty od Krzyża, a w sobotę św. Wawrzyńca. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia życzymy nieustanej opieki Maryi i Świętych Patronów.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Równocześnie prosimy o zrozumienie i pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  4. Parafia rodzinna bł. Zbigniewa Strzałkowskiego z Zawady zaprasza na modlitwę za Jego wstawiennictwem i uczczenie Jego relikwii w kościele pw. św. Marcina, w drugi piątek każdego miesiąca. Najbliższe spotkanie modlitewne będzie 9 sierpnia o g. 19.00. Szczegóły na stronie internetowej parafii św. Marcina.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.