Ogłoszenia parafialne 5 maja 2019 r.

05.05.2019 r.

1. Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu św. na g. 18.30.
  2. W poniedziałek, wtorek i czwartek na  g. 18.15 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami próbę przed I Komunią św.
  3. W czwartek w sanktuarium zapraszamy na Mszę św. o g. 18.30 w int. Ks. Prałata Dychtonia z ok. 65 r święceń kapłańskich i 90 r. urodzin.
  4. W piątek o g. 16.30 zbiórka ministrantów a o g. 18.00 lektorów.
  5. W sobotę o g. 9.00 spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci
  6. W najbliższą niedzielę 12 maja o g. 12.00 w kościele parafialnym będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które za tydzień pierwszy raz w pełni będą uczestniczyć w Eucharystii.
  7. Z racji I komuni św. w najbliższą niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o g. 10.00.
  8. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o g. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  9. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę uroczystość św. Stanisława głównego patrona naszej diecezji.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia, życzymy wielu łask od Boga, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  11. Dziś rozpoczyna się dalsza część peregrynacji kopii obrazu naszej MB Szkaplerznej. Obraz przechodzi na ulicę Braci Saków i ulice przyległe. Rozpocznie u Państwa Łaguzów następnie przejdzie do Państwa Marcinków i do kolejnych rodzin. Prosimy o informowanie się wzajemnie i przekazywanie kolejnym rodzinom.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele parafialnym. Równocześnie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  13. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Janina Gerlik i Zofia Nowak. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu..