Ogłoszenia parafialne 5 sierpnia 2018 r.

29.07.2018 r.

1. Informujemy, że nadal można zapisywać się na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Można także dołączyć do pielgrzymów duchowych. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie w środę św. Dominika; w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek św. Wawrzyńca, a w sobotę św. Klary. Wszystkim solenizantom bierzącego tygodnia życzymy nieustanej opieki Maryi i Świętych Patronów.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Równocześnie prosimy o zrozumienie i pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.